Call us directly: Phone: + 355(0)4 222 2880
Mobile: +355(0) 682571588
Themistokli Germenji, 2/173, Tiranë View on Map
Kreu
Kreu
Kreu
Kreu
Kreu
Kreu
Kreu
Kreu
Kreu
Kreu

We offer a choice of comfortable rooms and great rates

Kreu
Kreu
Kreu

Limited time

Kreu

promotional offer

Kreu

at Hotel Elysee

OFERTE SPECIALE

Ne duam të ndajmë shijen tonë me klientët tanë të dashur. Vizitoni faqen tonë në mënyrë që të shqyrtuar dhe për të gjetur oferta speciale kohë pas kohe për hotelin tonë.

MIRESEVINI NE HOTELIN TONE

Nëse jeni duke kërkuar për një kohë të mrekullueshme, në një nga zonat me turistike, prestigjioze dhe emocionuese të qytetit si dhe në Shqipëri, ju keni e gjetur atë! Hoteli ynë ka një reputacion të shkëlqyer për rehati, luks, pastërti, dhe shërbim.

 

FJETJA DHE MENGJESI

Ne jemi duke ofruar një gamë të gjerë gatimesh dhe ofrojmë pamje mahnitëse në çdo hap në një atmosferë relaksuese dhe komode.

SHERBIME PREMIUM

Sherbimet tona bëjnë dallimin. Së bashku me dhomat tona te kompletuara, bashkëkohore dhe të rehatshme, Hotel Elysee është i kënaqur t`ju ofroje një përzgjedhje të gjerë të sherbimeve të klasit të parë.